У Луцьку провели заняття з відновлення для дружин і дітей військових

У Луцьку провели заняття з відновлення для дружин і дітей військових

У Луцьку 21 квітня провели групове заняття відновлення і розвитку для дітей і дружин військовослужбовців. Такий тренінг в обласному центрі відбулося увосьме.

Зустрічі з тренерами, які допомагають поліпшити емоційний стан і налагодити спілкування, адаптуватися до змін у житті, пов’язаних із війною, відбуваються у рамках програми "Коло сили", розповів Суспільному координатор Валерій Петрович.

У Луцьку зараз групові зустрічі відвідують 32 дружини військовослужбовців і 41 дитина. Зі слів координатора, усі заняття для учасників є безплатними. Фінансує зустрічі німецька організація "Brot für die Welt".

"Намагаємось в нашій програмі заповнити ту нестачу, яка є від того, що тато вже 2 роки, дехто вже більше — 3 рік відсутній в родині, а все-таки життєві навички хтось з батьків має давати", — зазначив Валерій Петрович.
Заняття для дружин і дітей військових у Луцьку
Заняття для дружин військових у Луцьку. Суспільне Луцьк

На групові заняття щонеділі приходить лучанка Юлія Новосад, у якої чоловік з першого дня повномасштабної війни захищає Україну. Жінка каже: спілкування у колі дружин військовослужбовців допомагає долати труднощі, справлятися зі стресом і їй, і доньці.

"Тут зібралися люди з подібним травматичним досвідом. Я справляюся зі своїм стресом поки що. Але ще для мене дуже важливо, щоб із цим також справлялася моя 9-річна донька, — говорить Юлія Новосад.
Дружина військовослужбовця Юлія Новосад
Дружина військовослужбовців Юлія Новосад. Суспільне Луцьк

Паралельно з дорослими тренери працюють із групами дітей і підлітків. Цього разу обговорювали теми "Стереотипи" і "Гідність".

Заняття для дружин і дітей військовослужбовців у Луцьку
Заняття для дітей військовослжбовців. Суспільне Луцьк

Зі слів координатора зустрічі, усього заплановано 12 занять з дружинами і дітьми військовослужбовців у Луцьку.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок