Поліг у бою за Маріуполь: підтвердили загибель бійця Іллі Шамріцького з Волині

Поліг у бою за Маріуполь: підтвердили загибель бійця Іллі Шамріцького з Волині

Доповнено
Морський піхотинець Ілля Шамріцький Волинь
Загиблий морський піхотинець із Волині Ілля Шамріцький. Оваднівська сільська рада

У боях з російськими військами загинув 21-річний військовослужбовець, морський піхотинець Ілля Шамріцький із Волині.

Про втрату сповістили в Оваднівській сільській раді.

Захисник поліг під час чергового авіаудару по Маріупольському металургійному комбінату імені Ілліча 12 квітня 2022 року. Ілля народився й жив у селі Верба Володимирського району. У бійця залишився батько, матір та сестра.

Сестра бійця на своїй Facebook-сторінці написала: Ілля був найкращим братом, душею не лише для своїх близьких, а й для побратимів.

"2-й рік як тебе не має… Моє серце ще досі в це не вірить… Мій Ілюшка захищав нас від ворога з перших хвилин повномасштабного вторгнення. Він був готовий пожертвувати собою заради інших, що він і робив не раз. В один з таких випадків йому не пощастило, росія вбила і його… Мій брат зберіг вірність морській піхоті та не зрадив ні Україну, ні себе", — зазначила сестра загиблого волинського захисника.

В Оваднівській територіальній громаді оголосили триденну жалобу за полеглим військовослужбовцем.

Похорон захисника відбудеться в понеділок, 15 квітня. Прощання розпочнеться о 13:00 біля батьківської домівки загиблого, після чого похоронна процесія вирушить до церкви. Чин поховання відбудеться на Федорівському кладовищі в місті Володимир, додали в сільраді.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок