Бійці волинської бригади відбили черговий штурм на Луганщині і ліквідували групу солдатів РФ

Бійці волинської бригади відбили черговий штурм на Луганщині і ліквідували групу солдатів РФ

100 бригада Серебрянський ліс
Бійці 100-ї бригади знищують наземні цілі російської армії в Серебрянському лісі, 12 квітня 2024 року. Скрін із відео 100-ї окремої механізованої бригади

У Серебрянському лісі на території Луганської області ввечері 12 квітня бійці 100-ї окремої механізованої бригади ліквідували групу російських військових.

Про це повідомили в пресцентрі бригади.

Військові розповіли, що група російських солдатів намагалася штурмувати позиції Камінь-Каширського батальйону. Бійці підрозділів бригади зупинили їх з допомогою скиду боєприпасів з ударних дронів.

Як зазначили у бригаді, бійці Камінь-Каширського батальйону виконують бойові завдання у Серебрянському лісі другий рік. "За увесь цей час вони не зробили жодного кроку назад, навпаки — зуміли суттєво покращити своє тактичне положення", — додали в пресцентрі.

Що відомо про участь волинської 100-ї бригади в боях на сході України

У квітні 2023 бійців 100-ї бригади ТРО Волині передислокували для виконання бойових завдань на сході. Українсько-білоруський кордон нині під охороною інших бригад.

Після передислокації волиняни брали участь у боях на Бахмутському, Куп’янському та Лиманському напрямках.

З весни військові бригади неодноразово звітували про успіхи на передовій і знищення російського озброєння, техніки та особового складу. У червні бригада відзначила на передовій п'яту річницю від дня створення.

В жовтні 2023-го бригаду було підсилено танковим підрозділом, а вже наприкінці березня 100 бригаду ТРО офіційно реорганізували в окрему механізовану бригаду. Таке рішення ухвалило Командування Збройних сил України.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок