Правоохоронця з Волині судили за вбивство сусіда з табельної зброї

Правоохоронця з Волині судили за вбивство сусіда з табельної зброї

Доповнено

У Ковельському районі оголосили вирок правоохоронцю, якого визнали винним у вбивстві сусіда із застосуванням табельної зброї.

Як повідомили у прокуратурі Волині, наступні 11 років поліцейський проведе за ґратами.

За даними слідства, уночі 25 лютого 2023 року 40-річний нетверезий чоловік у будинку на вулиці Заводській у Ковелі вистрілив із табельного пістолета Макарова у сусіда-однолітка.

Як повідомили в Державному бюро розслідувань, правоохоронець запросив до себе на вечерю сусіда, щоб віддячити за ремонт авто. Орієнтовно о третій ночі сусід зібрався додому, однак поки взувався у коридорі, зазначили в ДБР, поліцейський взяв у кімнаті зброю і вистрелив чоловікові в груди.

Від отриманих поранень чоловік через місяць помер у лікарні.

Правоохоронця з Волині судили за вбивство сусіда з табельної зброї
Праворуч — світлина з місця події, де сталося вбивство, лютий 2023 року. Державне бюро розслідувань

У суді обвинувачений розповів, що пострілу не пам’ятає, а отямився вже в кайданках. Волинянин попросив вибачення у матері та дружини загиблого, додали в ДБР, а також заявив, що готовий понести справедливе покарання.

Під час обшуків вдома у правоохоронця слідчі тоді вилучили незаконно придбані боєприпаси. Після оголошення підозри чоловіка звільнили з органів внутрішніх справ. Окрім того, Ковельський міськрайонний суд погодив, що чоловік має відшкодувати моральну шкоду у розмірі мільйон гривень для родини загиблого.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок