Поліцейські з Волині поцілили у бліндаж з російськими військовими на Донеччині

Поліцейські з Волині поцілили у бліндаж з російськими військовими на Донеччині

9 квітня на Донеччині бійці зведеного батальйону "Захід" з Волині з допомогою FPV-дрона поцілили у бліндаж із російськими військовими.

Про це повідомили на сторінці Нацполіції Волині.

"Це – потужна командна робота, яка складається і з роботи ударної групи управління дронами, і групи аеророзвідки, і артилерії", — зазначили у батальйоні.

Як розповів волинський боєць, капітан поліції з позивним "Смарт" Михайло Волянік, раніше разом із побратимами брав участь у визволенні населених пунктів Харківщини в 2022 році. Нині поліцейські несуть службу на одному з донецьких напрямків.

"Разом з групою аеророзвідки наші поліцейські вистежують окупантів чи їхню бойову техніку, і за допомогою таких дронів-камікадзе завдають ударів точно в ціль. Тоді наш бойовий вихід вважається вдалим. Але до цього необхідно тривало і наполегливо готуватися", — зазначив Михайло Волянік.

Довідково: поліцейські з Волині починаючи з квітня 2022 року постійно перебувають в зоні бойових дій і несуть службу у зведеному батальйоні Нацполіції України "Захід". Очолює батальйон заступник начальника поліції Волині Сергій Козак, який у 2014-му був учасником АТО.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок