Бюджет участі 4.5.0: у Луцьку розпочинають приймати заявки на конкурс

Бюджет участі 4.5.0: у Луцьку розпочинають приймати заявки на конкурс

У Луцькій міській громаді з 1 квітня стартує реєстрація заяв до участі в конкурсі "Бюджет участі 4.5.0". Цьогоріч загальний обсяг фінансування на реалізацію всіх проєктів-переможців — 4 мільйони гривень.

Максимальна вартість одного проєкту може становити 250 тисяч гривень, повідомили на сайті міськради. До участі можуть зголошуватися всі повнолітні мешканці громади.

До голосування допускатимуть проєкти, спрямовані на закупівлю обладнання, дронів, захисного спорядження для наших військових, їх реабілітацію, навчання цивільних осіб тактичній медицині та базовій військовій підготовці, комплектування й модернізацію укриттів навчальних закладів, скорочення споживання енергоресурсів тощо.

Заяви до участі прийматимуть до 30 квітня. Голосування розпочнеться з 1 до 10 червня. Переможців "Бюджету участі" за результатами голосування будуть оголошувати з 11 до 15 червня.

Максимальна кількість проєктів, які зможуть профінансувати — 16. У міськраді зазначили, що у 2024 році "Бюджет участі" буде проведений двічі – у першому та другому півріччях. Реалізація проєктів першого конкурсу — до кінця 2024 року, другого – у 2025 році.

Довідково: Бюджет участі — процес взаємодії міськради з громадськістю, направлений на залучення жителів міської територіальної громади до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу частини міського бюджету через подання відповідних ініціативних проєктів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем населених пунктів та його жителів, проведення відкритого громадського голосування за такі проєкти.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок