У трьох училищах з Волині за кошти з держбюджету відремонтують майстерні

У трьох училищах з Волині за кошти з держбюджету відремонтують майстерні

Ексклюзивно

У трьох закладах професійної освіти Волині за кошти з держбюджету оновлять майстерні.

Йдеться про Володимир-Волинський центр професійної освіти, Луцьке вище професійне училище та Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури, розповіла Суспільному начальниця управління освіти й науки Волинської облдержадміністрації Наталія Матвіюк.

З її слів, заклади професійної освіти для участі в проєкті, що має на меті оновити майстерні училищ, відбирала спеціальна комісія при Міністерстві освіти і науки України.

З Волині заявки подавали 9 училищ, наразі відібрали три ПТУПрофесійно-технічні училища, каже Наталія Матвіюк. З держбюджету на оновлення приміщень вони отримають 26,1 мільйона гривень.

"Також до ремонту майстерень залучатимуть й кошти громад та самих училищ. В результаті буде закуплена спеціальна техніка та створені навчально-практичні центри при ПТУ", — додала Наталія Матвіюк.

За словами начальниці управління освіти й науки облдержадміністрації, ремонтні роботи в навчальних закладах розпочнуться наприкінці весни, а вже наступного навчального року в оновлених майстернях учні училищ зможуть здобувати освіту.

Станом на 2024 рік на Волині налічується 14 закладів професійної освіти, зазначила Наталія Матвіюк.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок