Боєць з Волині, який втратив на війні ноги, організував ремонт дороги у селі

Боєць з Волині, який втратив на війні ноги, організував ремонт дороги у селі

28-річний Дмитро Сливець з селища Головне — ветеран АТО і повномасштабної війни. Під час одного з боїв на Херсонщині військовий втратив обидві ноги. Нині пересувається на кріслі колісному.

Як розповів чоловік Суспільному, півтора кілометра від своєї хати до асфальтованої дороги через суцільну багнюку і калюжі подолати не може ні в кріслі колісному, ні на протезах, тому організував ремонт дороги.

Чоловіки у селищі Головне ремонтують дорогу на вулиці Грушевського
Чоловіки у селищі Головне ремонтують дорогу на вулиці Грушевського. Фото: Суспільне Луцьк

Підтримали чоловіка жителі вулиці, а односельці – допомогли зібрати грошей, щоб вирівняти дорогу.

"До тих пір, поки Діма сюди не приїхав, ми так особливо не збирались ремонтувати дорогу тут, але те, що Дімі особливо не виїхати – ми самі це все розуміємо, вирішили, хто як може, тим допомогти", — каже місцевий житель Сергій Плинтюк.

Місцевий житель Сергій Плинтюк, який долучився до ремонту дороги
Місцевий житель Сергій Плинтюк, який долучився до ремонту дороги. Фото: Суспільне Луцьк

Рік тому Дмитро Сливець разом з дружиною купив хату та оселився в селищі Головне. Чоловік каже, що збирається працювати у громаді. Тут заснував виробництво воріт, найняв робітників і платить податки. Планує також виготовляти бруківку та бордюри. Для нього вже підшукали цех для міні-підприємства, а поки чоловік організував ремонт дороги.

"З хати до магазину можу проїхати лише на своєму позашляховику, який переобладнав під свої потреби, бо колеса крісла колісного грузнуть в болоті. Я попросив хлопців зробити вулицю. Зараз розгорнуть пісок, а коли підсохне будемо щебінь сипати", — розповів Дмитро Сливець.

Дмитро Сливець контролює процес ремонту та підтримує морально
Дмитро Сливець контролює процес ремонту та підтримує морально. Фото: Суспільне Луцьк

Місцеві жителі працюють над ремонтом дороги вже третій тиждень, каже один із тих чоловіків, який долучився до роботи Ігор Борух. На ремонт вже пішло 25 тисяч гривень, каже Дмитро Сивець. Частину витратив з власної кишені, частину — зібрали місцеві.

"Бюджет громади обмежений і сьогодні дохідна частина складає 15 мільйонів. Щоб зробити дорогу на цій вулиці треба щонайменше два мільйони гривень. Ми теж трошки включилися, завезли 60 тонн щебеню, я думаю, ще завеземо", — говорить селищний голова Микола Демедюк.

Головненський селищний голова Микола Демедюк
Головненський селищний голова Микола Демедюк. Фото: Суспільне Луцьк

Зі слів Дмитра Сливця, ремонт дороги сподіваються завершити за місяць.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок