Втретє за рік: знищення та крадіжки луцьких "кликунів" розслідує поліція

Втретє за рік: знищення та крадіжки луцьких "кликунів" розслідує поліція

Втретє за рік: знищення та крадіжки луцьких "кликунів" розслідує поліція
. Суспільне Волинь

За фактом викрадення "кликунів" у Луцьку триває слідство за статтею умисне знищення або пошкодження майна, - розповіла Суспільному старша інспекторка сектору комунікацій Нацполіції Волині Анна Павловська.

Всього у Луцьку 11 скульптур "кликунів", - каже начальниця управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська. Два з них вкрали, скульптури та крадіїв тепер шукають правоохоронці.

Кожен з "кликунів" коштував місту 25 тисяч гривень. Скульптуру, яку напередодні вкрали з Братського мосту у Луцьку, повернули того ж дня, але у понівеченому стані.

"Це вже вдруге там було встановлено його. Попередній, який там простояв 5 років, було викрадено навесні цього року. Відразу ми викликали поліцію", - каже Катерина Теліпська.

В управлінні туризму Луцька вирішують чи можна відновити відомого туристам "кликуна".

"Можливо це якась компанія або вандали, їм було весело, вони вирішили це спиляти, щоб забрати собі або просто повеселитися і зробити на шкоду місту", - каже начальниця управління туризму. З її слів, вирішити проблему може встановлення відеонагляду.

Нині 8 кликунів знаходяться на різних локаціях обласного центру. Нагадаємо, в листопаді 2019-го одна зі скульптур зникла з сонячного годинника у центрі міста. В червні цього року невідомі поцупили "кликуна" з вулиці Лесі Українки.

На початок