Зеленський вручив родині загиблого Героя України з Волині сертифікат на житло

Зеленський вручив родині загиблого Героя України з Волині сертифікат на житло

Житловий сертифікат
Родина Сучкових під час вручення житлового сертифіката, Київ, 7 березня 2024 року. Скрін із Youtube-каналу/Офіс Президента України

Сім'я полеглого Героя України, старшого лейтенанта Сергія Сучкова з міста Володимира отримала від президента Зеленського сертифікат на купівлю квартириЖитловий сертифікат — це цифровий документ, що засвідчує та гарантує зобов'язання держави профінансувати придбання житла. За житлові сертифікати можна придбати будь-яке житло – незалежно від того чи це вторинний ринок, чи інвестиція в нерухомість..

Про це сказано на офіційному сайті Офісу Президента України.

На церемонію вручення, яка відбулася 7 березня в Маріїнському палаці в Києві, приїхала дружина загиблого розвідника Тетяна разом із сином.

Зеленський вручив родині загиблого Героя України з Волині сертифікат на житло
Скрін із Youtube-каналу/Офіс Президента України

Що відомо про волинського військовослужбовця Сергія Сучкова

13 квітня 2022 року Указом Президента Сергій Сучков був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня. Найвищої державної нагороди командир розвідувального взводу, 53-річний офіцер Сергій Сучков був удостоєний посмертно.

2 травня 2022 року під час масованого артобстрілу група військових на чолі зі старшим лейтенантом Сергієм Сучковим потрапила у засідку, але відбила атаку, просунулась вперед і добула розвідувальні дані противника. Наступного дня, 3 травня, під час масованого артобстрілу він вивів свою розвідувальну групу в безпечне місце, проте сам загинув. Поховали захисника на Федорівському кладовищі у Володимирі.

8 липня 2023-го указом Президента України № 398/2023 Сергію Сучкову присвоїли звання Героя України. У полеглого залишилась дружина та троє дітей. У серпні минулого року Зеленський передав сім'ї володимирчанина грамоту про присвоєння звання Героя України (посмертно) й орден "Золота Зірка".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок