Центр взаємопідтримки ВПО у Луцьку припиняє роботу: в чому причина

Центр взаємопідтримки ВПО у Луцьку припиняє роботу: в чому причина

Центр взаємопідтримки ВПО у Луцьку
Центр взаємопідтримки для переселенців у приміщенні РАЦСу в Луцьку. Фото: Суспільне Луцьк

У Луцьку з 11 березня припиняє роботу Центр взаємопідтримки внутрішньо переміщених осіб, що в приміщенні міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Причина закриття — відсутність постійної допомоги від благодійних організацій, розповіла в коментарі Суспільному начальниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради Ліна Галан.

"Не надходить наразі допомога і нам немає що давати людям. Також немає продуктів, які ми могли б роздавати. Ще раніше ми звільнили приміщення, де був одяг. Зараз ми ще дороздамо ту допомогу й речі, які залишилися", — сказала посадовиця.

З її слів, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й надалі буде звертатися до меценатів щодо надання допомоги ВПО, які мешкають у Луцькій міській громаді. Ліна Галан зазначила: попри те, що потік переселенців зменшився, досі є необхідність такої допомоги.

"Коли надходитиме нам гуманітарна допомога, то будемо організовувати благодійні акції для внутрішньо переміщених українців. Запаси вичерпані і щодня надавати допомогу вже немає можливості", — додала начальниця управління соціальних служб Луцької міськради.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок