Депутат-утікач з міськради на Волині достроково припинив повноваження

Депутат-утікач з міськради на Волині достроково припинив повноваження

Депутати Володимирської міські ради проголосували за дострокове припинення повноважень депутата Сергія Коби, який у вересні 2023 року на шість днів виїхав у робоче відрядження в Литву та не повернувся.

Як повідомили на сайті міськради, під час сесії, яка відбулася 29 лютого "за"звільнення Коби проголосували 20 депутатів, 5 депутатів не підтримали його, 3 — не голосували та 1 — утримався.

Сергій Коба сам звернувся до колег-депутатів із заявою про дострокове припинення повноважень обранця громади. Документ, який надійшов на електронну пошту міської ради, датована 12 лютим 2024 роком.

Заява Сергія Коби
Заява Сергія Коби. Фото: Володимирська міська рада

Крім того, Кобу мають вивести зі складу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Як розповів Суспільному головний спеціаліст сектору комунікації Нацполіції Волині Олег Плазовський, станом на 29 лютого кримінальна справа щодо Сергія Коби не відкрита, у розшуку чоловік наразі не перебуває.

Що відомо про Сергія Кобу

Сергій Коба — був депутатом Володимирської міської ради, також він 6 років очолював підприємство "Володимиртепло". У вересні 2023 року він у складі депутатів міської ради виїхав у робоче відрядження в Литву та не повернувся.

Володимирський міський голова Ігор Пальонка розповів, що Сергій Коба перебуваючи за кордоном повідомив, що звільняється з підприємства "Володимиртепло", а також поінформував про проблеми зі здоров'ям.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок