Щодня територію пошуків розширюють: на Волині шосту добу шукають зниклу 17-річну студентку

Щодня територію пошуків розширюють: на Волині шосту добу шукають зниклу 17-річну студентку

У Камінь-Каширському районі на Волині шосту добу тривають пошуки 17-річної студентки, яка зникла під час відпочинку з друзями 17 лютого.

Як розповів у коментарі Суспільному головний спеціаліст сектору комунікації Нацполіції Волині Олег Плазовський, щодня територію пошуків розширюють, але поки безрезультатно.

"Вже обстежено майже 15 кілометрів лісу та болотистої місцевості. Також із застосуванням ехолотівЕхолот — обладнання для дослідження рельєфу дна водного басейну. та підводних камер обстежується річка Стохід, працюють спеціалісти квадрокоптерами та кінологи", — зазначив Олег Плазовський.

Щодня на пошуки дівчини у лісі збираються від 250 до 300 людей. Це — правоохоронці, рятувальники, військові, прикордонники, лісівники та місцеві жителі.

Щодня територію пошуків розширюють: на Волині шосту добу шукають зниклу студентку
Зникла 17-річна жителька села Седлище. Фото: Нацполіція Волині

З власних джерел Суспільному стало відомо, що пошуковці знайшли деякі елементи одягу дівчини. Цю інформацію в поліції підтвердили, але подробиць поки не розголошують.

Що відомо про зникнення 17-річної студентки на Волині

За даними правоохоронців, 17-річна жителька села Седлище зникла 17 лютого. Це сталося у лісі, неподалік села Угриничі. Про зникнення подруги повідомили її друзі, з якими вона відпочивала.

Відомо, що востаннє студентку бачили поблизу лісопосадки, вона відійшла у ліс та не повернулася. Свій мобільний телефон дівчина залишила в автомобілі.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок