Втрати Волині: в громадах сповістили про загибель ще трьох військовослужбовців

Втрати Волині: в громадах сповістили про загибель ще трьох військовослужбовців

20 лютого в громадах області повідомили, що в російсько-українській війні загинули ще троє бійців з Волині: Роман Филипенко, Андрій Рандюк і Олександр Грицюк.

Андрій Рандюк

33-річного військовослужбовця Андрія Рандюка з липня 2023 року вважали зниклим безвісти. Нині стало відомо про загибель бійця, повідомили у Підгайцівській громаді.

Підтвердили загибель бійця з Волині Андрія Рандюка
Андрій Рандюк.

Механік-водій розвідувального взводу загинув 21 липня 2023 року під час мінометного обстрілу зосередження розвідувальної групи в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

Олександр Грицюк

Перебуваючи у російському полоні 17 листопада 2023 року помер 47-річний український військовослужбовець Олександр Грицюк.

У полоні помер боєць з Волині Олександр Грицюк
Олександр Грицюк.

Як повідомили у Ківерцівській міській раді, волинянин захищав Україну з перших днів повномасштабної війни, служив на посаді механіка-водія. В квітні 2022 року солдат потрапив у полон поблизу населеного пункту Новобахмутівка Донецької області. Про причину смерті Олександра Грицюка наразі нічого не відомо.

Роман Филипенко

19 лютого 2024 року у Донецькій області загинув військовослужбовець Роман Филипенко. Бійцю було 32 роки, повідомили у Нововолинській міській раді.

На війні загинув боєць з Волині Роман Филипенко
Роман Филипенко.

Попередньо, прощання з полеглим захисником відбудеться у середу, 21 лютого.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільне Луцьк.

На початок