Втрати Волині: повідомили про загибель ще шістьох бійців

Втрати Волині: повідомили про загибель ще шістьох бійців

30 січня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще шестеро бійців з Волині: Олександр Тужилов, Юрій Царук, Олексій Анцибор, Андрій Плескун, Тарас Сохацький і Володимир Антонюк.

Олександр Тужилов

Військовослужбовцю з Ковельської громади Олександру Тужилову було 26 років, повідомили у міськраді. Захисник поліг на передовій 24 січня.

Загинув боєць з Ковеля Олександр Тужилов
Олександр Тужилов.

Відомо, що боєць був мобілізований 25 лютого 2022 року. Спочатку служив у Ковелі в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, а з листопада 2022-го – у зоні бойових дій. Прощання із Олександром Тужиловим відбудеться 1 лютого.

Юрій Царук

36-річний Юрій Царук — теж родом з Ковельської громади. За даними міськради, перед мобілізацією жив та працював у Луцьку, де і буде похоронений.

Загинув боєць ЗСУ з Волині Юрій Царук
Юрій Царук.

Військовослужбовець загинув 27 січня біля села Ямполівка на Донеччині. Дату прощання з Юрієм Царуком повідомлять додатково.

Олексій Анцибор

29 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на передовій загинув військовослужбовець із села Вільхівка Олексій Анцибор, повідомили у Горохівській громаді.

Загинув боєць ЗСУ з Волині Олексій Анцибор
Олексій Анцибор.

Полеглому захиснику, який до служби в ЗСУ працював охоронцем, було 44 роки. У нього залишилися дружина і двоє дітей. Дату прощання з Олексієм Анцибором сповістять додатково.

Андрій Плескун

Військовослужбовцю із села Оконськ було 49 років. Як повідомили у Маневицькій громаді, волинянин працював будівельником у Луцьку. Із серпня 2023 року був механіком-водієм на передовій.

Загинув боєць з Волині Андрій Плескун
Андрій Плескун.

Воїн помер 25 січня 2024 року у госпіталі міста Київ під час лікування після поранень, отриманих у бою. У Андрія Плескуна залишилися матір і брат.

Тарас Сохацький

Про втрати також сповістили у Колодяжненській громаді — на передовій загинув солдат із села Білашів Тарас Сохацький. Йому був 31 рік.

на війні загинув волинянин Тарас Сохацький
Тарас Сохацький.

Відомо, що боєць загинув 24 січня під час обстрілу в районі Авдіївки на Донеччині. У громаді оголосили триденну жалобу.

Володимир Антонюк

Майже два роки військовослужбовця Володимира Антонюка вважали зниклим безвісти. За даними Колодяжненської громади, волинянин загинув 31 березня 2022 року на Миколаївщині.

Підтвердили загибель бійця з Волині Володимира Антонюка
Володимир Антонюк.

Загибель 50-річного захисника із села Перковичі підтвердили за результатами проведеної експертизи. Дату та місце прощання з Володимиром Антонюком повідомлять додатково.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок