На Волині вилучили контрафактні цигарки на понад два мільйони гривень

На Волині вилучили контрафактні цигарки на понад два мільйони гривень

Вилучення безакцизних цигарок
Вилучення безакцизних цигарок, 25 січня 2024 рік. Фото: БЕБ у Волинській області

Під час обшуків у двох районних центрах Волині вилучили сигарети без марок акцизного податку на понад 2,2 мільйона гривень.

Як повідомили у Теруправлінні Бюро економічної безпеки у Волинській області, загалом вилучили 27,5 тисяч пачок сигарет.

Слідчі дії тривають та вирішується питання про накладення арешту на вилучений товар. Походження сигарет нині з'ясовують.

Вилучені цигарки
Вилучені цигарки. Фото: БЕБ у Волинській області

Досудове розслідування за статтями 199Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів, 204 Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарівКримінального Кодексу України триває. Йдеться про незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів. У разі доведення вини у суді, підозрюваним загрожує позбавленням волікримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. на строк від трьох до семи років.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок