Втрати Волині: на передовій загинули ще шестеро бійців

Втрати Волині: на передовій загинули ще шестеро бійців

3 січня в громадах області повідомили, що у боях на передовій загинули ще шестеро бійців з Волині: Андрій Мосійчук, Анатолій Бащук, Дмитро Павліковський, Микола Карпук, Сергій Вейна і Олексій Левковський.

Андрій Мосійчук

У Колківській громаді оголосили триденну жалобу у зв'язку із загибеллю на передовій військовослужбовця із села Старосілля Андрія Мосійчука.

Загинув боєць ЗСУ з Волині Андрій Мосічйук
Андрій Мосійчук.

28 грудня 2023 року 23-річний солдат отримав важке поранення, 30 грудня помер внаслідок бойових травм. Дату прощання з Андрієм Мосійчуком повідомлять пізніше.

Анатолій Бащук

1 січня 2024 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області загинув військовослужбовець із села Великий Обзир Анатолій Бащук.

Загинув боєць з Волині Анатолій Бащук
Анатолій Бащук.

Як повідомили у Камінь-Каширській громаді, полеглому захиснику був 31 рік. Дату та місце прощання з військовослужбовцем сповістять додатково.

Дмитро Павліковський

На Дніпропетровщині загинув військовослужбовець Дмитро Павліковський. За інформацією військового командування, життя захисника обірвалося внаслідок аварії під час виконання спеціального завдання.

загинув боєць із Ковеля Дмитро Павліковський
Дмитро Павліковський.

Загиблому бійцю було 30 років. У нього залишилися батьки, дружина, донька і сестри. Як повідомили в Ковельській міськраді, волинянин служи в із 2014 року. Прощатися із Дмитром Павліковським відбудеться 4 січня. Поховають воїна на Алеї Героїв міського кладовища.

Микола Карпук

Про втрату також повідомили у Смідинській громаді — там отримали підтвердження про загибель військовослужбовця із села Журавлине Миколи Карпука.

Загинув боєць ЗСУ з Волині Микола Карпук
Микола Карпук.

Відомо, що 47-річний старший солдат загинув у Запорізькій області поблизу міста Оріхів. 3 січня в громаду привезли тіло полеглого захисника. Прощання відбудеться 4 січня у рідному селі бійця.

Сергій Вейна

28 грудня під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув боєць із села Чарторийськ Сергій Вейна, повідомили у Маневицькій громаді.

Загинув боєць з Маневицької громади Сергій Вейна
Сергій Вейна.

Волинянину було 45 років. У Сергія Вейна залишилися дружина, дві доньки і син. Дату прощання з військовослужбовцем повідомлять пізніше.

Олексій Левковський

Солдату Олексію Левковському був 31 рік, повідомили у Копачівській громаді. Там оголосили п'ятиденну жалобу.

Загинув боєць з Волині Олексій Левковський
Олексій Левковський.

Волинянин загинув 30 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок