Про війну не знав, бо не було зв'язку: історія військового на псевдо "Козак" з Волині

Про війну не знав, бо не було зв'язку: історія військового на псевдо "Козак" з Волині

Військовослужбовець ТРО Волині Віктор на псевдо "Козак"
Військовослужбовець ТРО Волині Віктор на псевдо "Козак". Фото: 100 Бригада Тероборони Волині

До повномасштабного вторгнення волинянин Віктор працював водієм вантажівки-маніпулятора у лісовій галузі. Нині теж кермує, служить на посаді водія евакуаційної машини.

Історію бійця на псевдо "Козак" розповіли на сторінці 100 бригади тероборони Волині, яка нині виконує бойові завдання на сході.

Чоловік каже: про вторгнення РФ в Україну дізнався не одразу.

"Річ у тім, що я працюю на лісозаготівлі. Вдосвіта поїхав на роботу, а в лісі зв’язку немає… Коли приїжджає лісничий: "Кидай роботу — війна!", пригадує Віктор.

Вже наступного ранку, 25 лютого 2022 року, Віктор добровольцем прийшов до військкомату, потрапив у тероборону. Військовий говорить, побратими одразу обрали йому позивний.

"Діда мого в селі Козаком називали, батько Козаком був, і я — Козак! За родинним переказом наш предок приїхав на Волинь із Запорозької Січі, із самісінької Хортиці! Закохався у волинянку, одружився і започаткував наш рід", — додав боєць.

Як зазначили у бригаді, вдома на Віктора чекають мама, дружина, двоє дорослих дітей і троє маленьких онуків.

Що відомо про участь волинської бригади в боях на сході

У квітні 2023-го бійців 100-ї бригади ТРО Волині передислокували для виконання бойових завдань на сході. Українсько-білоруський кордон нині під охороною інших бригад.

З весни військові бригади неодноразово звітували про успіхи на передовій і знищення російського озброєння, техніки та особового складу. У червні бригада відзначила на передовій п'яту річницю від дня створення.

У вересні 2023 року тероборонівці з допомогою дрона знищили бліндаж російських військових. У знищеному бліндажі був особовий склад однієї з бригад РФ. У жовтні 2023-го тероборонівці знищили танк військ РФ. Наприкінці листопада волинські військові знищили російський бліндаж із особовим складом на Куп'янському напрямку.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок