За тиждень COVID-19 підтвердили у 497 волинян, одна людина померла

За тиждень COVID-19 підтвердили у 497 волинян, одна людина померла

За тиждень, з 20 по 26 листопада коронавірусну інфекцію лабораторно підтвердили у 497 жителів Волинської області.

Через ускладнення, викликані хворобою, одна людина померла, повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Як зазначили епідеміологи, у порівнянні з минулим тижнем захворюваність на ГРВІ і COVID-19 зросла на 15%. Серед всіх захворілих 60% — діти до 17 років. Серед усіх недужих 138 людей ушпиталили, решта лікуються амбулаторно.

"Показник захворюваності за даний період на 12,6% перевищує базовий рівень, відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу", — додають епідеміологи.

Наразі в області окрім ГРВІ та коронавірусної інфекції також циркулює вірус парагрипуПарагрип – гостре респіраторне вірусне захворювання, яке характеризується помірною загальною інтоксикацією, ураження верхніх дихальних шляхів. та аденовірусиАденовірусна інфекція - різновид гострої респіраторної вірусної інфекції, що характеризується ураженням слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, очей, кишечника і лімфоїдних тканин. і риновірусиРиновірусна інфе́кція — гостра вірусна хвороба з групи ГРВІ, яка характеризується гострим ринітом (нежить). .

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок