У боях за Україну загинули ще четверо військовослужбовців із Волині

У боях за Україну загинули ще четверо військовослужбовців із Волині

25 листопада у громадах Волині повідомили, що у російсько-українській війні загинули ще четверо військовослужбовців: Павло Ткачук, Андрій Віднік, Володимир Янко та Вадим Булавчук.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих захисників.

Павло Ткачук

У російсько-українській війні поліг боєць, 31-річний волинянин Павло Ткачук. Про це повідомили в Торчинській громаді. Чоловік проживав у селі Буяни Луцького району.

Військовослужбовець загинув 20 листопада 2023 року в ході ведення бойових дій в районі села Новомихайлівка на Донеччині.

У боях за Україну загинули ще троє військовослужбовців із Волині
Павло Ткачук. Фото: Суспільне Луцьк

Про зустріч кортежу та поховання загиблого волинянина у громаді сповістять згодом.

Андрій Віднік

На фронті загинув 42-річний уродженець села Білин Ковельського району Андрій Віднік. Про втрату сповістив Ковельський міський голова Ігор Чайка.

Разом із сімʼєю чоловік проживав у місті Рівне. З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік долучився до лав Добровольчого формування Рівненської міської територіальної громади № 1.

Із серпня 2023 року Андрій Віднік доєднався до лав ЗСУ та згодом опинився на передовій. Служив у військовій частині морської піхоти. Поліг волинянин 19 листопада внаслідок стрілецького бою з російськими військами біля села Кринки на лівобережжі Херсонщини.

У боях за Україну загинули ще троє військовослужбовців із Волині
Андрій Віднік. Фото: Суспільне Луцьк

26 листопада з полеглим прощатимуть у його рідному селі на Волині. Траурний кортеж орієнтовно о 13:00 рухатиметься через Ковель вулицями Фестивальна та Стуса, у селі Білин — вулицями Ковельська, Лесі Українки, Лісова та Хилюка.

Літія Літія – коротке богослужіння. біля батьківського дому Андрія Відніка у селі Білин розпочнеться орієнтовно о 13:15 — 13:30. Відспівування відбудеться о 14:00 у церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Потому розпочнеться громадянська панахида на території церкви після завершення служби. Поховають захисника на кладовищі у селі Білин Ковельського району.

Володимир Янко

Під час виконання бойового завдання 23 листопада поліг волинянин Володимир Янко, який служив у лавах 14-тої окремої механізованої бригади, повідомили у Велицькій громаді.

Чоловік проживав із дружиною Світланою у селі Мельниця Ковельського району. На якому напрямку загинув військовослужбовець — у громаді не уточнюють.

У боях за Україну загинули ще троє військовослужбовців із Волині
Володимир Янко. Фото: Суспільне Луцьк

Чин похорону Володимира Янко, який повертається "на щиті", панахида та скорботне віче відбудеться 26 листопада. Скорботний кортеж прямуватиме з міста Ковель та прибуде в село Мельниця орієнтовного о 09:30 – 09:50. Жителів громади просять востаннє вийти назустріч захиснику та гідно його вшанувати "коридором пошани".

Початок похорону з рідного дому розпочнеться о 10:20. Поховають захисника на кладовищі в рідному селі. На території Велицької територіальної громади оголосили триденну жалобу.

Вадим Булавчук

В Оваднівській сільській громаді сповістили про загибель волинського військовослужбовця Вадима Булавчука. 34-річний боєць проживав у селі Ставки Володимирського району.

Коли та на якому напрямку загинув боєць — у громаді не уточнюють. Чин похорону відбудеться 26 листопада: о 12:15 кортеж з тілом Вадима Булавчука вирушить із Володимира в напрямку рідного села волинянина. Жителів громади та односельчан просять гідно зустріти захисника та організувати "коридор пошани".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок