У Кафедральному соборі Святої Трійці 9 жовтня відспівали двох військовослужбовців — Богдана Ніколайчука та Олексія Масурова.
Помолитися за упокій душ спочилих воїнів прийшли рідні, друзі та жителі Луцької громади.
Захисників, котрі загинули, обороняючи східний і південний рубежі держави, відспівали священнослужителі.

55-річний Богдан Ніколайчук загинув 28 вересня під час виконання бойового завдання в районі села Приютне Запорізької області.

Як розповів Суспільному двоюрідний племінник полеглого Олександр Приходай, Богдан Ніколайчук став на захист країни 2022-го року.
"Татів двоюрідний брат. Пам’ятати, постійно пам’ятати їх, згадувати. Він був сам, одружений не був, батьки його померли", — сказав чоловік.

У мирному житті лучанин Богдан Ніколайчук працював у сфері зв’язку, а з початком повномасштабної війни пішов до війська, розповіла Суспільному колишня колега Тамара Кубай.
"Був дуже хорошою, доброю, щирою людиною. Дуже тяжко. Він залишився без батьків, рідних нікого немає. Дуже хороша людина", — зазначила жінка.

47-річний Олексій Масуров родом із Дніпра, останні декілька років проживав у Луцьку. У нього лишився неповнолітній син і дружина. Загинув воїн 4 жовтня в районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області.

Як розповіла лучанка Наталія Юхимюк, Олексій Масуров служив разом з її сином, який теж нещодавно загинув в бою, в одному батальйоні.
"Служив з моїм сином у "Вовках Да Вінчі". У мене син загинув недавно, а він до нас приїздив у гості. Дуже веселий такий був. Ці хлопці дійсно патріоти України, вони дійсно воюють за незалежність. Це для них справа честі, щоб була Україна", — говорить лучанка.

Віддати останню шану прийшов сусід полеглого військовослужбовця Сергій Семенюк. Каже: востаннє бачив Олексія Масурова у вересні, коли той мав відпустку.
"З перших днів повномасштабного вторгнення він пішов на блокпости, записався добровольцем. Пішов добровольцем воювати. Далі він служив у артилерії... Дуже хороший чоловік", — зазначив лучанин.

Після завершення богослужіння домовину з полеглими під звуки військового оркестру пронесли від собору до стели Героїв Небесної Сотні та загиблих за єдність України.

Після завершення панахиди домовини з тілами захисників прощальною ходою пронесли Театральним майданом. Поховали загиблих на Алеї почесних поховань у селі Гаразджа Луцького району.
Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.