Чоловік, який захопив заручників у Луцьку, вимагає від родичів зв'язуватись з журналістами

Чоловік, який захопив заручників у Луцьку, вимагає від родичів зв'язуватись з журналістами

Чоловік, який захопив заручників у Луцьку, вимагає від родичів зв'язуватись з журналістами
.

Чоловік, який представляється як Максим Плохой телефоном, через заручників зв'язується з родичами захоплених людей в автобусі у Луцьку. Син однієї із заручниць Олександр, надав Суспільному телефонну розмову.

Зі слів Олександра, наразі він перебуває на допиті у поліції.

З мамою йому вдалося поспілкуватися буквально кілька секунд. Жінка сама йому зателефонувала, потім передала слухавку терористу. З розмови видно, що чоловік, який захопив заручників, намагається привернути увагу журналістів.

Нагадаємо, наразі у центрі Луцька, вранці 21 липня чоловік забарикадувався в рейсовому автобусі "Богдан". Він здійснив два постріли в бік правоохоронців та кинув гранату, яка не здетонувала. Разом зі зловмисником в автобусі перебувають близько 20 заручників.

Станом на 12:30 Олександр передав правоохоронцям усі вимоги, які йому надіслав чоловік. Їх озвучив начальник Нацполіції Волині Юрій Крошко.

О 19:00 Олександр зв'язався з кореспондентами суспільного і повідомив, що воду заручникам дають.

Що відомо про зловмисника? Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що чоловіка, який захопив заручників у Луцьку, є автором книги "Філософія злочинця". "Особа, яка захопила заручників, зателефонувала в 9:25 до поліції та представилася ім'ям Максим Плохой", — зазначив Геращенко. За інформацією з відкритих джерел, книга "Філософія злочинця" вийшла друком у Луцьку в 2014 році. Вона описує перебування автора в місцях позбавлення волі та його погляди на життя. Усі сторінки ймовірного зловмисника створені нещодавно. На Youtube-каналі — всього два відео — одне завантажене тиждень тому, інше — 21 липня 11. На своїх особистих сторінках на Facebook та Twitter (акаунт створено у липні 2020 року) чоловік публікує "вимоги" до влади під виглядом уривків зі своєї книги. В особистій інформації зазначено, що він уродженець Львову 1975 року народження.

На початок