Під час благодійного велопробігу в Луцьку зібрали гроші на 26 тактичних аптечок

Під час благодійного велопробігу в Луцьку зібрали гроші на 26 тактичних аптечок

Під час благодійного велопробігу в Луцьку зібрали гроші на 26 тактичних аптечок
Благодійний велопробіг у Луцьку, 7 травня 2023. Суспільне Луцьк

Організатори Міжнародного благодійного велопробігу, під назвою "Крутиш педалі – рятуєш життя", який відбувся у Луцьку 7 травня, озвучили суму зібраних грошей. Учасники задонатили 91 тисячу гривень.

Як розповіла Суспільному організаторка та керівниця волонтерського штабу "Ангар" Ольга Валянік, за зібрані гроші придбають 26 тактичних аптечок для військових.

Участь у велопробігу взяли понад 120 людей. Попередньо кожен з них переказав 777 гривень благодійного внеску. Дистанція велопробігу – 50 кілометрів.

Під час велопробігу
Учасники велопробігу на старті. Суспільне Луцьк

Якісні тактичні аптечки, які закуплять волонтери, на фронті постійно рятують, каже бойовий медик Олексій Кушнєр. Військовий приїхав підтримати учасників велопробігу і волонтерів.

"Цих речей (аптечок – ред.) просто банально не вистачає. Вони потрібні. Вони не просто так, аби було. В аптечці знаходиться один турнікет. Як говорить практика, поранення вони, бувають поєднанні. Їх має бути мінімум два. Постійно потрібно доповнювати, постійно в боях вони губляться", – каже бойовий медик.

Під час велопробігу
Бойовий медик Олексій Кушнєр. Суспільне Луцьк

Зі слів Олексія Кушнєра, він приїхав на велопробіг подякувати волонтерам за постійну підтримку захисників і, зокрема, його підрозділу. Учасникам велопробігу він показав евакуаційну автівку, на якій, з його слів, за 13 місяців війни йому вдалося вивезти і врятувати більш як 200 поранених захисників. І вона, каже медик, теж закуплена за гроші, зібрані "Ангаром".

Під час велопробігу
Олексій показує евакуаційне авто. Суспільне Луцьк

Зі слів співорганізатора Миколи Ворона, долучилися до велопробігу і учасники із 7 країн світу, які проїхали свій маршрут, записавши його у спеціальному додатку. Під час пробігу велосипедистів супроводжували автівки патрульної поліції.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок