У Луцьку військовий побрався з коханою перед від'їздом на передову

У Луцьку військовий побрався з коханою перед від'їздом на передову

У Луцьку військовий побрався з коханою перед від'їздом на передову
Пара лучан, котра взяла шлюб 27 квітня у ЦНАПі. Фото: Центр надання адміністративних послуг у Луцьку

В обласному центрі Волині 27 квітня боєць ЗСУ Денис, який приїхав у короткострокову відпуску з передової, побрався з нареченою Катериною. Пара скористалася "Шлюбом за добу" в Центрі надання адміністративних послуг у Луцьку, – сказано на Facebook-сторінці установи.

Щоб укласти офіційний шлюб, військовослужбовець приїхав з військової служби та за декілька днів знову повернеться на фронт для виконання бойових завдань. У ЦНАПі зазначають, що до початку повномасштабного вторгнення лучанин був за кордоном, а потому одразу повернувся в Україну і став на її захист від окупаційних військ.

"Щиро захоплюємося такими відважними та патріотичними людьми. Сердечно бажаємо молодим Божої опіки, добра, взаєморозуміння, любові і швидкого возз’єднання сім’ї. Хай подружжя щасливо та довго крокує життєвим шляхом у мирній Україні!" – сказано в дописі.

Що відомо

  • У січні 2023-го Суспільне розповідало про військового Сергія Копищика, який одружився з коханою Світланою Калецькою. Чоловік втратив ноги на війні. Вінчатися та гуляти весілля молодята запланували після того, як чоловік стане на протези.
  • У жовтні 2022-го в місцевому відділі ДРАЦСу побрався із коханою, яку не бачив сім місяців, військовослужбовець. Чоловік повернувся додому через поранення і попросив жінку узаконити стосунки. Поки чоловік проходив реабілітацію, пара вирішила побратися.
  • Торік із січня до липня у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Волинської області зареєстрували 3 393 шлюби. Зросла також кількість шлюбів, які укладають військовослужбовці.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок