Музикант та волонтер з Луцька вступив до лав Нацгвардії

Музикант та волонтер з Луцька вступив до лав Нацгвардії

Музикант та волонтер з Луцька вступив до лав Нацгвардії
Мирослав Кіруєв вступив до лав Нацгвардії, квітень 2023 рік. Фото: Західне територіальне управління Національної гвардії України

До лав волинського підрозділу Національної гвардії приєднався луцький музикант і волонтер Мирослав Кіруєв, – повідомили у Західному територіальному управлінні Національної гвардії України.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну музикант почав волонтерити та збирати гроші на потреби ЗСУ.

Разом з друзями Мирослав Кіруєв організував вуличну сцену angarmusicstage. На пішохідній вулиці Лесі Українки у Луцьку впродовж 2022 року виступали: Сашко Положинський, Брати Гадюкіни, Ot Vinta, Фіолет, Флайза, автор хіта "Пес Патрон" Іван Марунич, а лучани донатили на військо.

Музикант та волонтер з Луцька вступив до лав Нацгвардії
Виступи музикантів у Луцьку під час благодійних концертів, 2022 рік. Фото: Західне територіальне управління Національної гвардії України

Таким чином за пів року зібрали для волонтерського штабу "Ангар" понад пів мільйона гривень, – говорить Мирослав Кіруєв. Нині, – каже музикант, – "настав час змінити барабанні палички на військову форму".

Музикант та волонтер з Луцька вступив до лав Нацгвардії
Музикант та волонтер з Луцька вступив до лав Нацгвардії. Фото: Західне територіальне управління Національної гвардії України

Зараз чоловік служить стрільцем гвардійського підрозділу, що охороняє важливі об’єкти.

"У мене двоє дітей, які також захоплюються музикою. Хочеться, щоб українські діти жили й розвивалися у країні, де їхню музику не перериватимуть сирени й вибухи. Тому сьогодні ми повинні захищати їхнє майбутнє", – говорить нацгвардієць.

Що відомо

  • У квітні минулого року на розі вулиць Лесі Українки та Кривий Вал музиканти-волонтери співали для підтримки Збройних Сил України. Там облаштували імпровізовану сцену. Музиканти збирали гроші на тепловізор для військових.
  • Наприкінці квітня 2022 року луцькі музиканти-волонтери розпочали третій збір коштів для потреб Збройних Сил України в рамках мистецького проєкту "Angar music stage".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок