Підтоплення в Центральному парку Луцька: що вирішили в міськраді

Підтоплення в Центральному парку Луцька: що вирішили в міськраді

Підтоплення в Центральному парку Луцька: що вирішили в міськраді
Підтоплення в Центральному парку Луцька, 14 квітня 2023. Суспільне Луцьк

Вода із Центрального парку Луцька зійде сама, коли знизиться рівень ґрунтових вод, – розповів Суспільному директор міського департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк.

Поки ж єдине, чим можна зарадити – каже він – забезпечити нормальне функціонування меліоративних каналів та насосної станції, яка нині працює майже цілодобово.

Що робити із підтопленням в міськраді обговорювали під час наради з екологами та іншими фахівцями. "До червня місяця, думаю, рівень ґрунтових вод стабілізується. До цього часу фактично нічого робити не будемо. Продовжимо відкачувати воду, утримувати в належному стані рівень секторів, щоб хоча б не зайшла вода на доріжки, забезпечити належне функціонування меліоративної системи", – каже директор департаменту ЖКГ.

Скільки вартує відкачування води з парку та активна робота двох насосів поки невідомо. Як зазначив Микола Осіюк, в кінці місяця КП "Луцькводоканал" виставить рахунок.

Що відомо

  • Станом на 14 квітня четверта частина Центрального парку у Луцьку була затоплена. Територію затопило торік восени, через це комунальники почали відкачувати воду. Загальна площа Центрального парку – 77 гектарів. У воді нині орієнтовно 20 гектарів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок