На Волині облаштували ще одну шкільну велопарковку

На Волині облаштували ще одну шкільну велопарковку

На Волині облаштували ще одну шкільну велопарковку
Нова крита велопарковка біля ліцею в селі Копачівка, березень 2023 року. Фото: Копачівська громада. Фото: Копачівська громада

У рамках національної кампанії "Велосипедом до школи" на території ліцеї в селі Копачівка Луцького району встановили велопарковку критого типу для школярів та вчителів. На ній можна розмістити 20 велосипедів, – розповів у коментарі Суспільному директор навчального закладу Юрій Пироганич.

Ініціатором участі в проєкті став вчитель історії Сергій Янішевський, який торік подав заявку на участь у всеукраїнському проєкті, – сказав директор ліцею. Серед 200 заявок відібрали 15 учасників, серед яких обрали дві волинські школи: ліцей у Ківерцях, де облаштування завершили раніше, та ліцей у Копачівці.

Велопарковку облаштували нещодавно, зазначив директор Юрій Пироганич, і нею вже активно користуються як учні, так і педагоги.

"Зараз знов сонце блиснуло, то і діти, і вчителі приїжджають на велосипедах і ставлять. Я сам часом велосипедом приїжджаю. Дітей з інших сіл довозить автобус, але велопарковка в нас щодня заставлена, особливо коли гарна погода", – сказав освітянин.

На Волині облаштували ще одну шкільну велопарковку
Велопарковка після монтування й встановлення. Фото: Копачівська громада

Окрім цього, для ліцею надали два велосипеди з шоломами та замками для навчання учнів безпечної їзди на велосипеді, а також набір велоінструментів.

Довідково: велопроєкт для освітніх закладів України впроваджує U-Cycle (громадська організація "Асоціація велосипедистів Києва") в партнерстві з неурядовою організацією ChildFundDeutschland, – повідомили на сайті Копачівської громади.

Що відомо

  • У березні 2023-го біля Ківерцівського ліцею № 4 встановили велопарковку на 40 паркомісць, а також надали навчальному закладу набір велоінструментів, два навчальні велосипеди з шоломами, методичні матеріали та менторську підтримку для вчителів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок