Луцький зоопарк змінив графік роботи

Луцький зоопарк змінив графік роботи

У Луцьку місцевий звіринець змінив графік роботи із зимового режиму на весняний. Із початку тижня двері зоопарку відкриті з 10:00 до 19:00, – розповіла Суспільному керівниця комунального підприємства "Луцький зоопарк" Людмила Денисенко.

З її слів, режим роботи продовжили, оскільки світловий день збільшується. Наразі найбільше людей приходить у вихідні, проте цього тижня, каже Людмила Денисенко, охочих погостювати у звіринці стало більше через канікули у школах.

"Цей тиждень у нас більше відвідувачів, і це зумовлено весняними канікулами у школах. У будні дні до нас приходять і мами з дітками, і пенсіонери, і незайняті люди", – сказала керівниця зоопарку.

Через сприятливі погодні умови в Луцькому зоопарку, зазначила Людмила Денисенко, 95 % тварин можна побачити в літніх вольєрах.

"Тваринки наші перезимували добре, ведмеді вже вийшли зі сплячки. Через теплу погоду можна побачити і лемурів, і мавпочок", – каже директорка.

На час повітряної тривоги нових відвідувачів до зоопарку не впускають. Найближче укриття знаходиться в дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 на вулиці Глушець. Також, додала Людмила Денисенко, у зоопарку відновлюють групові екскурсії для відвідувачів. Найближча екскурсія відбудеться у четвер, 23 березня.

Що відомо

  • Наприкінці жовтня 022-го Луцький зоопарк почав працювати за скороченим осінньо-зимовим графіком – до 17:00.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок