Біля ліцею на Волині облаштували криту велопарковку на 40 місць

Біля ліцею на Волині облаштували криту велопарковку на 40 місць

Біля ліцею на Волині облаштували криту велопарковку на 40 місць
Нова крита велопарковка біля Ківерцівського ліцею №4, березень, 2023 року. Фото: Ківерцівський ліцей №4

У рамках національної кампанії "Велосипедом до школи" на подвір'ї Ківерцівського ліцею №4 встановили велопарковку критого типу, — повідомили на Facebook-сторінці ліцею.

Національна кампанія "Велосипедом до школи" відбулася в межах проєкту "Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах", що реалізує U-Cycle (ГО "Асоціація велосипедистів Києва") за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

У проєкті взяли участь 140 учасників з усієї України. З них відібрали лише 15. Серед них Ківерцівський ліцей № 4, де навчається багато дітей з навколишніх сіл та доїжджають до школи велосипедами.

"Велопарковка біля ліцею стояла вже давно, але вона не була критою, вона хоч і велика, але паркомісць все одно бракувало, та й конструкція парковки була так собі", — написав у Facebook ківерчанин та організатор веломандрівок Олег Вілігурський.

Ліцей на Волині став переможцем національного конкурсу та облаштував криту велопарковку
Так паркувалися біля Ківерцівського ліцею №4 в 2019 році. Фото: Олег Вілігурський

Школи-переможниці проєкту, серед яких Ківерцівський ліцей №4, отримають: сучасні велопарковки критого типу для довгострокового зберігання велотранспорту на 40 паркомісць; набір велоінструментів; два навчальні велосипеди з шоломами; допомогу в облаштуванні навчального майданчика; навчання і сертифікація веломенторів, методичні матеріали та менторську підтримку для 2-х вчителів.

Ліцей на Волині став переможцем національного конкурсу та облаштував криту велопарковку
Процес облаштування критої велопарковки біля Ківерцівського ліцею №4, березень, 2023. Фото: Ківерцівський ліцей №4

Наразі у ліцеї вже встановили криту велопарковку. Наступним буде створення тренувального майданчика на території закладу для проведення практичних занять з безпеки руху, та підготовка веломенторів та проведення освітніх заходів для юних велосипедистів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок