Громада на Волині виділила військовим та прикордонникам понад 2,5 мільйона гривень

Громада на Волині виділила військовим та прикордонникам понад 2,5 мільйона гривень

З бюджету Ковельської громади на потреби військових та прикордонників виділили понад 2,5 мільйони гривень. Таке рішення ухвалили під час сесії 7 березня, – повідомив голова громади Ігор Чайка.

Кошти виділили в рамках "Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин ЗСУ та інших військових формувань, проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2023 рік”.

На прохання військових з бюджету Ковельської громади виділять:

  • 1,5 мільйона гривень для облаштування державного кордону, обслуговування та ремонту техніки і озброєння, покращення матеріально-технічного забезпечення Волинського прикордонного загону;
  • 1 мільйон гривень на ремонт даху приміщення їдальні військової частини А2042 квартирно-експлуатаційному відділу м. Володимир Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.
  • 168 тисяч гривень також виділили на придбання для ВЧ А2042 панелей відображення інформації (моніторів, контролерів відеостін)
  • 300 тисяч гривень спрямують для закупівлі оргтехніки та меблів військовій частині А4655.

Що відомо

  • 7 березня під час сесії з бюджету Луцька виділили п'ять мільйонів гривень на підрозділ Волинської тероборони, який виїхав виконувати бойове завдання на передовій. Загалом під час сесії депутати підтримали виділення з міського бюджету 25 мільйонів гривень на потреби ЗСУ.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок