Волинь отримала три шкільні автобуси. Куди їх розподілили

Волинь отримала три шкільні автобуси. Куди їх розподілили

Волинь отримала три шкільні автобуси. Куди їх розподілили
Автобуси, які передали трьом громадам Волині, 6.03.2023-го. Фото: Волинська військова адміністрація

Для Волині передали три шкільні автобуси марки Volvo в рамках допомоги від уряду Фінляндії. Їх отримали три громади: Турійська, Камінь-Каширська та Локачинська, – сказано на офіційній Facebook-сторінці голови військової адміністрації Юрія Погуляйка.

На шкільному транспорті підвозитимуть учнів та педагогів до навчальних закладів. Кожен автобус розрахований на 42 пасажирські місця, а також дозволяє перевозити людей з обмеженими можливостями в інвалідних візках.

Волинь отримала три шкільні автобуси. Куди їх розподілили
Фото: Волинська військова адміністрація

В ОВА додали: до початку повномасштабної війни значну кількість транспорту передали на потреби ЗСУ, зокрема один із шкільних автобусів Турійщини відправили на Луганщину для евакуації населення.

Які саме навчальні заклади отримають автобуси визначатиме кожна територіальна громада самостійно.

Як розповідала раніше Суспільному начальниця обласного управління освіти Наталія Матвіюк, підвозити до школи на Волині щодня потрібно 13 665 учнів.

Що відомо

  • З початку повномасштабної війни для потреб Збройних сил вилучили 63 шкільних автобуси, які перебували в комунальній власності тергромад Волині. Усього області не вистачає 72 шкільних автобуси, у тому числі два автобуси для підвезення дітей з особливими освітніми потребами.
  • Станом на лютий 2023 року до закладів освіти на Волині дітей довозили 245 шкільних автобусів. Решта школярів дістаються на навчання на муніципальному і найманому транспорті за укладеними угодами з перевізниками.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок