У Луцьку розпочали аварійний ямковий ремонт доріг

У Луцьку розпочали аварійний ямковий ремонт доріг

У Луцьку розпочали аварійний ямковий ремонт доріг
. Фото: Суспільне Луцьк

У Луцьку почали аварійний ремонт доріг. У зимовий період ямкові ремонти робили холодним асфальтом, нині стартують роботи з гарячого асфальтування, – розповів Суспільному директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк.

З його слів, на поточний ремонт доріг виділено близько 60 мільйонів гривень. Основні роботи будуть відбуватися в сприятливий погодній період, за сухої погоди. Нині підрядники виконують аварійний ямковий ремонт.

У Луцьку розпочали аварійний ремонт доріг
Підготовчі роботи з ремонту доріг тривають на вулиці Карпенка-Карого. Фото: Суспільне Луцьк

На вулиці Карпенка-Карого у Луцьку тривають підготовчі роботи. Тут лататимуть ями від перехрестя з вулицею Дубнівською до Конякіна, — каже виконроб Андрій Кунаков. З його слів, фірма-підрядник виграла майже п'ятимільйонний тендер на поточні ремонти луцьких доріг. На це мають витратити 600 тонн асфальту.

"Як аварійний ремонт це проводиться, щоб усунути недоліки та було зручно водіям. До кінця цього тижня маємо зробити", – говорить виконроб.

У Луцьку розпочали аварійний ремонт доріг
Аварійний ремонт дороги на Карпенка-Карого. Фото: Суспільне Луцьк

Робітники вирізають "карти" – місця навколо ям, які потім будуть асфальтувати. Тут є глибокі ями, а є павутина, яка сьогодні-завтра має вилетіти, так що її теж треба забирати, вона буде ямою за день-два, – каже майстер Анатолій Олійник.

Асфальтувати вибоїни на вулиці Карпенка-Карого почнуть 2 березня, – розповів виконроб Андрій Кунаков. Додає: по завершенню цього ремонту дороги, планують продовжити роботи в районі ЛПЗ.

Що відомо

  • Луцькі дороги готували до зими. Ямковий ремонт тривав у різних частинах Луцька. 10 листопада ремонтники працювали на вулиці Федорова.
  • У січні дорожники розпочали аварійно-ямковий ремонт на ділянках двох автошляхів: М-19 та Н-22 у Луцькому районі.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок