Майстер з Рубіжного робить патріотичні татуювання у Луцьку

Майстер з Рубіжного робить патріотичні татуювання у Луцьку

Майстер з Рубіжного робить патріотичні татуювання у Луцьку
Тату-майстер з Рубіжного Дмитро Нілов. Фото: Суспільне Луцьк

Одинадцять місяців 45-річний Дмитро Нілов разом з дружиною та двома доньками живе у Луцьку. В обласному центрі Волині тату-майстер відкрив власний кабінет. Майстерня, у якій працював багато років лишилася в окупованому Рубіжному на Луганщині.

На Волині родина почала життя з початку.

Суспільному чоловік розповів, що професійно почав робити татуювання 20 років тому. Каже, що малював все свідоме життя. "Навіть під час у років в школі, коли всі вчилися", – жартує чоловік. Перше татуювання, – пригадує, – попросив набити одногрупник.

Майстер з Рубіжного робить патріотичні татуювання волинянам
Перше татуювання Дмитро Нілов зробив 20 років тому. Фото: Суспільне Луцьк

У Луцьку взявся за десяту за рахунком роботу. Цього разу майстру замовили тату трьох козаків, які пишаються, що підіймають прапор України.

"Зараз люди почали більше набивати патріотичні татуювання, раніше це був привілей військових. У людей світогляд змінився. Люди роблять ці тату і цим виказують свою позицію, своє відношення до України", – говорить тату-майстер.

Майстер з Рубіжного робить патріотичні татуювання волинянам
Цього разу майстер набиває козаків та український стяг. Фото: Суспільне Луцьк

Родина з Рубіжного виїжджала під обстрілами. Під час евакуації дружину Дмитра Олену поранило в груди. На той час ще працювала лікарня в Лисичанську, де її прооперували. Нині сім’я живе у Луцьку. Батьки працюють, діти навчаються у місцевій школі.

"Не можна поїхати забрати те, що в тебе було – це найважче. Не пошук міста, роботи, а відчуття того, що в тебе все забрали", – говорить тату-майстер.

Майстер з Рубіжного робить патріотичні татуювання волинянам
Перед створенням тату майстер робить ескіз. Фото: Суспільне Луцьк

Про власний дім у Рубіжному Дмитро Нілов знає, що квартира стоїть без вікон та дверей, розграбована.

Що відомо

  • Родина Нілових виїхала з Рубіжного Луганської області до Луцька. Місто обстрілювала артилерія та бомбила авіація. Три тижні сім’я провела у напівпідвальному приміщенні у майстерні Дмитра. Під час евакуації дружину Олену поранило в груди. Її прооперували. Нині родина розпочинає життя "з нуля".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок