Легкоатлет з Волині на міжнародному турнірі виборов друге місце

Легкоатлет з Волині на міжнародному турнірі виборов друге місце

Легкоатлет з Волині на міжнародному турнірі виборов друге місце
Данило Даниленко. Фото: Федерація легкої атлетики України

В чеській Остраві відбувся етап Світового легкоатлетичного туру, де волинянин Данило Даниленко показав особистий рекорд та посів другу сходинку п'єдесталу, – повідомили в Федерації легкої атлетики України.

Данилові Даниленку в забігу на 400 метрів не вистачило 0,02 сотих до нового рекорду України.

"Очікував і знав, що готовий бити рекорд. Для мене важливо, щоб все склалося, тоді результат приходить. Вважаю, що сьогодні склалося не все", – прокоментував свій виступ Данило Даниленко.

Наступного разу легкоатлет виступатиме у місті Дортмунд, 12 лютого. Каже: "Рекорд чекайте, він точно буде. Не можу сказати коли, але я не піду зі спорту залишившись в сотій до рекорду країни".

Що відомо

  • Данило Даниленко – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики (біг на 400 метрів, біг на 400 метрів з бар’єрами, змішана естафета 4х400 м). Народився 10 жовтня 1994 року в Черкасах, з 2015 року спортсмен виступає за Волинську область. Коли легкоатлет у 2013 році увійшов в юніорську групу, змінив тренера та переїхав у Донецьк. З початком війни разом з тренерами переїхав у Луцьк.
  • Згідно з результатами конкурсу, на змаганнях в місті Острава (Чехія) минулого року спортсмен встановив особистий рекорд – 46.67 секунд
  • Спортсмен є вихованцем Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Його тренують Сергій Басенко, Олена та Олег Вегнери.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк

На початок