На чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону волинянин здобув "бронзу"

На чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону волинянин здобув "бронзу"

На чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону волинянин здобув "бронзу"
Волинянин Назар Шевчик під час нагородження на чемпіонаті світу у Швеції. Фото: Центр фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю "Інваспорт"

Волинянин Назар Шевчик здобув бронзову нагороду на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону, – повідомили в центрі фізичної культури і спорту людей з інвалідністю "Інваспорт".

Спортсмен здобув нагороду у третій змагальний день на дистанції 1,2 кілометри. Нагадаємо, чемпіонат світу відбувається у шведському місті Естерсунді та триватиме до 29 січня.

Волинянин здобув "бронзу" на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону
Назар Шевчик – крайній праворуч. Фото: Центр фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю "Інваспорт"

Довідково: Назар Шевчик народився 10 серпня 2001 року в селі Підбороччя Камінь-Каширського району Волинської області. Кандидат в майстри спорту України з біатлону та лижних перегонів (2020 р.). Студент ІІІ курсу Луцького Національного технічного університету. Упродовж цих років спортсмен брав участь у чемпіонату світу (2022 р.), двох кубках світу (2020, 2022 рр.), кубку Європи (2021 р.) з біатлону та лижних перегонів.

Що відомо

  • У складі Національної паралімпійської збірної України у перший змагальний день волинянка Богдана Конашук здобула бронзову нагороду з класу стоячи.
  • Загалом у чемпіонаті беруть участь спортсмени 19 країн світу. Команду України представляє 24 спортсмени з інвалідністю.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок