Нашоломники для військових в'яжуть волонтери у громаді на Волині

Нашоломники для військових в'яжуть волонтери у громаді на Волині

Нашоломники для військових в'яжуть волонтери у громаді на Волині
Волонтерський центр у Гіркій Полонці, де плетуть нашоломники. Фото: Суспільне Луцьк

У Будинку культури села Гірка Полонка волонтери плетуть зимові нашоломники для маскування військових. Використовують білі та сірі нитки зі старого одягу, – розповіла Суспільному волонтерка Валентина Шевчук.

Маскувальну амуніцію почали виготовляти влітку. Зі слів Валентини Шевчук, на один нашоломник йде п`ять мотків ниток. До роботи долучаються не лише жителі навколишніх сіл, а й волиняни з інших громад. Працюють волонтери без вихідних. Каже: перше замовлення було у жовтні, на сім нашоломників.

"Хлопцям вони сподобались. Потім ще було замовлення на 12 нашоломників. Зараз ми завершили замовлення на 30 нашоломників. І тепер у нас дуже велике замовлення на тисячу нашоломників", – розповідає волонтерка.

Нашоломники для військових в'яжуть у громаді на Волині
Волонтерка Валентина Шевчук створює нашоломники. Фото: Суспільне Луцьк

Роботу полегшує спеціальний механізм, який передали із села Велика Глуша Камінь-Каширського району, – розказує волонтерка Вікторія Лопанова. За допомогою нього вдалось пришвидшити роботу.

Нашоломники для військових в'яжуть у громаді на Волині
Спеціальний механізм, який допомагає створювати нашоломники. Фото: Суспільне Луцьк

Пенсіонерка Тетяна Білецька в`яже шкарпетки для військових з перших днів війни. За цей час сплела до трьохсот пар. Нині жінка зшиває нашоломник.

За сім місяців волонтерської роботи сплели майже пів тисячі кікімор, – розповіла волонтерка Валентина Шевчук. Зараз займаються різними запитами військових: плетуть шкарпетки, килимки, передають продуктові набори на передову.

Читайте також

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок