Оформлення субсидії у Пенсійному фонді: що варто знати волинянам

Оформлення субсидії у Пенсійному фонді: що варто знати волинянам

Оформлення субсидії у Пенсійному фонді: що варто знати волинянам
З 1 грудня документи на оформлення субсидії приймають у Пенсійному фонді. Фото: Суспільне Луцьк

З 1 грудня документи на оформлення субсидії та пільг приймають у Пенсійному фонді, – розповіла Суспільному начальниця управління обслуговування громадян Леся Дацюк.

З вересня працівники Пенсійного фонду проходили навчання, аби здійснювати прийом документів на житлову субсидію та пільги громадянам. Роботи додалося, спеціалістів вистачає – каже Оксана Ткачук, начальниця відділу обслуговування громадян.

Подача документів на субсидію у Пенсійному фонді: що варто знати волинянам
У відділенні Пенсійного фонду Волині 1 грудня людно. Фото: Суспільне Луцьк

Працівниця сервісного центру Ірина Хотінська каже: перелік документів на субсидію не змінився. Його можна знайти на Урядовому порталі або сайті Пенсійного фонду. Для громадян, які вже отримують житлову субсидію, нічого не змінюється.

"Надаємо людям роз’яснення щодо того, які документи необхідні по переліку. Тоді вони знову звертаються до нас і тоді ми вже приймаємо документи. Люди терпляче відносяться. Вони також розуміють, що ми з цим вперше працюємо", – говорить спеціалістка.

Подача документів на субсидію у Пенсійному фонді: що варто знати волинянам
Працівниця сервісного центру Ірина Хотінська. Фото: Суспільне Луцьк

61-тирічний лучанин Віктор вперше прийшов подавати документи на житлові субсидії. Про те, що з 1 грудня функції прийому, призначення, виплати субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг здійснюватимуть лише органи пенсійного фонду, дізнався з новин.

Подача документів на субсидію у Пенсійному фонді: що варто знати волинянам
Лучанин Віктор вперше прийшов подавати документи на житлові субсидії. Фото: Суспільне Луцьк

Містяни подати документи на субсидію або отримати консультацію тепер можуть в десяти сервісних центрах Пенсійного фонду, які є в області. Тут встановили спеціальне програмне забезпечення. Для сільських жителів нічого не змінюється.

Органи Пенсійного фонду по всій області працюють з понеділка по п’ятницю з 8-мої до 18-ої години без обідньої перерви. У разі відімкнення електроенергії прийом громадян не призупиняється, не працюють лише у випадку повітряної тривоги.

Що відомо

  • У Луцькій громаді орієнтовно 17 тисяч домогосподарств отримують житлові субсидії. В опалювальний період очікують, що їх кількість зросте до 21 тисячі.
  • Із жовтня готувати документи та виплачувати субсидії та пільги українцям буде Пенсійний фонд. Відповідну постанову ухвалив Кабінет міністрів, повідомляє ПФУ.
  • В липні прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв, що попри війну, українці не залишаться без субсидій в опалювальному сезоні 2022-2023 років. Всі тарифи майбутньої зими залишаться без змін.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок