Через знеструмлення у луцьких ліфтах за день застрягли три десятки людей

Через знеструмлення у луцьких ліфтах за день застрягли три десятки людей

Через аварійні вимкнення електроенергії 23 листопада із ліфтів у Луцьку визволили 30 людей, – розповів у коментарі Суспільному директор підприємства "Волиньліфт" Андрій Ткачук.

З його слів, комунальники не можуть вимикати усі 700 ліфтів у місті, щоб убезпечити людей від застрягання. Відтак, просять людей не користуватися ліфтами без потреби, особливо під час повітряних тривог.

"Поки ситуація нестабільна з увімкненням світла, воно може з'являтись та аварійно зникати, тому люди самі мають дбати про свою безпеку і думати, перш ніж користуватися ліфтом", – каже Андрій Ткачук.

У зв'язку з тим, що 23 листопада, були перебої й з телефонним зв'язком, один чоловік зміг додзвонитися до аварійної служби "Волиньліфт", лише після 17:00 та просидів заблокований у підйомнику понад три години, – говорить Андрій Ткачук.

Станом на ранок, 24 листопада, уже надійшли три виклики про людей, які застрягли в ліфтах. Окрім аварійної бригади, яка працює цілодобово, у службі "Волиньліфт" працюють бригади в окремих мікрорайонах міста на ЛПЗ, 40-му та 33-му.

Що відомо

  • Внаслідок аварійних відключень світла в Луцьку почастішали випадки, коли люди застрягають у ліфтах, які зупиняються через знеструмлення. Зокрема 25 та 26 жовтня комунальники зафіксували майже 120 таких випадків.
  • Станом на 10:00 на Волинську область збільшили доведений ліміт потужності, що дозволило додатково відновити електропостачання 60 тисячам споживачів. Без напруги залишаються орієнтовно 309 000, – повідомили у "Волиньобленерго".
  • Станом на ранок 24 листопада процес заживлення Луцька та навколишніх сіл триває, з 18:00, 23 листопада майже уся Волинська область – знеструмлена внаслідок обстрілів російських військ енергетичних об'єктів України в післяобідню пору. Також без світла низка регіонів України.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок