Медики-добровольці з Волині поїхали на деокуповані території Херсонщини

Медики-добровольці з Волині поїхали на деокуповані території Херсонщини

Медики-добровольці з Волині поїхали на деокуповані території Херсонщини
Медики з Волині, які поїхали у відрядження на деокуповані території. Фото: Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Медики Волинського центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф 10 листопада поїхали добровольцями працювати на деокуповані території Херсонщини. Про це Суспільному розповів керівник центру Володимир Шмаль.

З Волині на Херсонщину поїхали: один лікар, два фельдшери та водій.

Зі слів Володимира Шмаля, медики взяли з собою автомобіль екстреної швидкої допомоги, ліки та усе необхідне обладнання, яке дозволить їм виконувати посадові обов'язки.

Медики з Волині поїхали у відрядження на деокуповані території Херсонщини
Медиків проводжали колеги з Волині. Фото: Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

"Вони працюватимуть не лише, як екстрена медична допомога, а і як сімейні лікарі. Проводитимуть огляд пацієнтів, їздитимуть селами, вимірюватимуть цукор, кисень, матимуть можливість зробити ЕКГ", – говорить керівник центру.

Медики вирушили у відрядження на десять днів. Перед цим на деокупованих територіях працювали бригади з Київщини та Черкас.

Що відомо

  • 14 квітня на Чернігівщину поїхала команда з п’яти фахівців піротехнічної служби волинських рятувальників. Вони перевіряли місця базування окупантів, покинуті бойові позиції та всю територію міста й області, де велися активні бої та знешкоджували вибухівку.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок