Після дискваліфікації російських спортсменів волинянин отримав медаль Кубка Європи-2015

Після дискваліфікації російських спортсменів волинянин отримав медаль Кубка Європи-2015

Після дискваліфікації російських спортсменів волинянин отримав медаль Кубка Європи-2015
Іван Банзерук з тренером і президентом ФЛА Волині. Відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області

Волинський легкоатлет Іван Банзерук отримав срібну медаль, яку здобув ще 2015-го року на Кубку Європи в Іспанії. Тоді другу і третю сходинку посіли спортсмени з Росії, але згодом їх дискваліфікували за допінг.

В коментарі Суспільному Іван Банзерук розповів: на змаганнях зі спортивної ходьби на дистанції 50 кілометрів посів четверте місце. Через кілька років російських спортсменів запідозрили у використані небезпечних речовин, тож Всесвітнє антидопінгове агентство повторно розгляну їхні аналізи на допінг, які була зібрані ще у 2015 році.

"Потім відкрили пробу Б, зі змагань, які були у 2015 році, і там також були заборонені препарати", – розповів легкоатлет. Про здобуте "срібло" Іван Банзерук дізнався ще торік, отримав нагороду лише зараз.

Іван Банзерук та Володимир Рудюк
Президент ФЛА Волині Володимир Рудюк вручає срібну медаль легкоатлету Івану Банзеруку. Відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області

Як розповів волинський легкоатлет, після допінгової дискваліфікації російських легкоатлетів, українська команда у Кубку Європи 2015 року, у загальному заліку посіла друге місце, а Іван Банзерук здобув срібну медаль.

Зараз волинянин розпочинає підготовку до Чемпіонату України, який відбудеться у березні 2023 року.

Читайте також

  • Олімпієць з Волині служить у теробороні та готується до чемпіонату Європи з легкої атлетики
  • Легкоатлет із Луцька тріумфував на півмарафоні у Чехії
  • Метальники молота готуються до чемпіонату України з легкої атлетики, який відбудеться в Луцьку

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок