"Треба писати, треба об`єднуватись", – переможниця радіодиктанту 2021 з Волині

"Треба писати, треба об`єднуватись", – переможниця радіодиктанту 2021 з Волині

Ексклюзивно
"Треба писати, треба об`єднуватись", – переможниця радіодиктанту 2021 з Волині
Переможниця Всеукраїнського Радіодиктанту єдності 2021. Фото: Галина Шура

Вчителька із села Комарове Ковельського району Галина Шура увосьме візьме участь у Всеукраїнському радіодиктанті Національної єдності. Як розповіла волинянка Суспільному, 9 листопада диктант вона писатиме разом зі своїми учнями у школі.

Готуватися до написання диктанту жінка почала ще тиждень тому. Допомагає в підготовці і учням – переглядають словники та знайомляться зі змінами у правописі.

"Повторюємо пунктуацію в першу чергу, бо розділові знаки потрібно не тільки чути, а й знати. І слова, в словах діти помилки часто роблять. Повторюємо з молодших класів усе, що там вчилося", – говорить вчителька.

Треба писати, треба об`єднуватись: переможниця Радіодиктанту 2021 року з Волині про цьогорічну участь у конкурсі
Вчителька Галина Шура разом зі своїми учнями. Галина Шура

9 листопада жінка писатиме радіодиктант разом із дев'ятикласниками, у яких викладає українську мову.

Читайте також: "Всеукраїнський диктант Національної єдності. Як він проходитиме і що чекає на переможців"

Цього року текст читатиме народна артистка України Ада Роговцева. "Я завжди захоплювалася її творчістю. А так, як вона читає поезію, я думаю, що всі понаписують дуже добре. Бо це людина, яка не просто народна артистка України, вона ще й Герой України", – каже Галина Шура.

Чи надсилатиме свій диктант цього року, волинянка ще не вирішила, однак жінка вважає, що участь у проєкті "Радіодиктант Національної єдності" повинен взяти кожен українець. "Це розповсюдження нашої мови, реклама нашої мови. Треба писати, треба об`єднуватись. І головне не результат, а головне – участь", – каже вчителька.

Що відомо

  • Торік жителька села Комарове Ковельського району Галина Шура стала переможницею Всеукраїнського радіодиктанту. Про перемогу жінки стало відомо під час прямого ефіру на "Українському радіо".
  • Перемогу у конкурсі вчителька отримала двічі. У 2017 році педагогиня здобула диплом за бездоганне написання радіодиктанту.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок