Електропостачання відновили 91 тисячі споживачів на Волині: де продовжують працювати ремонтні бригади

Електропостачання відновили 91 тисячі споживачів на Волині: де продовжують працювати ремонтні бригади

Станом на 23 жовтня ремонтним бригадам "Волиньобленерго" вдалось відновити світло 91 тисячі споживачів, — повідомив голова військово-цивільної адміністрації Волині Юрій Погуляйко.

З його слів ремонтні роботи тривали впродовж усієї ночі.

Наразі використовуються всі можливі резервні схеми живлення, проте частково без електропостачання залишаються місто Луцьк, Ковель, Луківська та Головненська територіальні громади Ковельського району.

"У деяких містах спостерігається знижений рівень напруги. Можлива почергова подача живленням деяким споживачам. Відновлення мережі триває", - написав Юрій Погуляйко.

Що відомо

  • Внаслідок ракетних ударів по об’єктах енергетики 22 жовтня в Луцьку та Ковелі без електропостачання лишилися 102 тисячі абонентів по усій області.
  • По одному з об'єктів критичної інфраструктури в Ковелі 22 жовтня завдали одразу два ракетні удари. Ніхто з працівників об'єкта та ковельчан не травмувався.
  • Усі аварій бригади комунальників працюють над відновлення електроенергії та водопостачання в місті Ковель на Волині, де 22 жовтня армія РФ двічі завдала ракетних ударів по об'єктах критичної інфраструктури.
  • У Луцьку три крилаті ракети повністю знищили один з енергетичних об'єктів. Травмувалася одна людина. Об‘єкт енергетики у Луцьку, в який зранку поцілили російські ракети, повністю зруйнований і відновленню не підлягає

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок