Комунальна сфера: чи готова Волинь до опалювального сезону

Комунальна сфера: чи готова Волинь до опалювального сезону

Комунальні заклади Волині майже на 100 % готові до початку нового опалювального сезону, – розповів Суспільному керівник департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства області Андрій Пиріг.

З його слів, готуватися до складної зими, почали ще з травня. Привели до робочого стану 863 котельні, 293 кілометри теплових мереж і 62 теплових пункти, що обслуговують заклади бюджетної сфери.

"Заготовлено в області у нас по паливу 16,5 тисяч тонн вугілля, також дрова, щепа та інші відходи деревини у нас на сьогодні – понад 67 тисяч кубічних метрів", – говорить Андрій Пиріг.

Паралельно з газовими котлами в бюджетних установах Волині встановлювалися твердопаливні котли, зокрема у Ковелі та Володимирі. Станом на початок жовтня, в області 55 % закладів опалюються твердим паливом, – говорить Андрій Пиріг.

Якщо протягом трьох діб температура середньодобова буде нижчою +8 градусів, на Волині розпочнеться опалювальний сезон.

Що відомо

  • У Луцьку з 45 котелень дві працюють на твердому паливі, решта – на газі. Для економії та зменшення витрат палива у міських багатоповерхівках завершують встановлення індивідуальних теплових пунктів. В районах натомість активно заготовляють дрова.
  • Ціна газу для побутових споживачів в Україні залишиться незмінною і довоєнною. Про це інформує пресслужба “Нафтогазу”. Тарифний план “Фіксований” — 7,96 грн/куб. м — діє до кінця квітня 2023 року, зазначили у компанії.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок