Будівництво на Ковельській у Луцьку: в міській раді скасували дозвіл

Будівництво на Ковельській у Луцьку: в міській раді скасували дозвіл

Будівництво на Ковельській у Луцьку: в міській раді скасували дозвіл
. Будівництво на вулиці Ковельській, 66 у Луцьку, жовтень 2021 року. Фото: Суспільне Луцьк

У Луцькій міській раді скасували попередньо наданий дозвіл, який був виданий з порушенням, для власників приміщення на вулиці Ковельській, 66, котрі торік розпочали добудову третього поверху над приміщенням магазину.

"За" таке рішення проголосували 25 депутатів під час чергової сесії міської ради 28 вересня.

Як зазначила під час обговорення проєкту рішення директорка юридичного департаменту міськради Наталія Юрченко, забудовник не отримав згоди мешканців будинку на добудову та реконструкцію магазина. Відтак будівництво – самочинне.

"Станом на сьогодні за результатами розгляду скарг мешканців та роботи комісії при відділі архбудконтролю з'ясувалося, що ці містобудівні умови підприємцеві були видані з порушенням. Підприємець отримав цей документ у 2019 році", – каже посадовиця.

Зі слів Луцького міського голови Ігоря Поліщука, коли розпочалося це будівництво, відділ архбудконтролю перевірив об'єкт, зафіксував порушення та склав відповідний акт, який згодом був оскаржений. Додає: про те, що попереднє рішення суду підприємець оскаржив в апеляційному суді, в міськраді дізналися випадково.

"В першій інстанції в суді ми перемогли, і рішення архбудконтролю було залишено без змін, в апеляції це рішення скасували. Ми не отримали ні повістки про виклик в суд, ні повідомлення про відкриття апеляційного провадження. Підприємці, які хочуть таким чином вирішувати питання – так не буде", – додав Ігор Поліщук.

Що відомо

  • Як розповідало раніше Суспільне, власники приміщення на вулиці Ковельській, 66 у Луцьку, які восени 2022-го розпочали добудову третього поверху, мали дозвіл лише на реконструкцію двоповерхової будівлі.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок