Втрати Волині: підтвердили загибель ще сімох бійців

Втрати Волині: підтвердили загибель ще сімох бійців

28 вересня стало відомо, що у боях з російськими військами загинули ще семеро захисників з Волині: Василь Неделюк, Сергій Огребчук, Олександр Новосад, Володимир Чуйко, Сергій Ремінський, Яків Троцюк та Василь Макаров.

Інформацію про бійців підтвердили в обласній військовій адміністрації.

Сергій Огребчук

27 вересня під час обстрілу засобами вогневого ураження загинув житель села Мала Осниця, – повідомили на сторінці Колківської селищної громади.

Волинь загиблі
Сергій Огребчук.

Захиснику був 31 рік, служив солдат старшим кухарем господарського відділення взводу забезпечення. У громаді оголосили жалобу. Коли та де ховатимуть Сергія Огребчука повідомлять згодом.

Олександр Новосад

На сторінці Доросинівської тергромади повідомили про загибель 31-річного військовослужбовця Олександра Новосада. Побратими знали захисника за позивним "Історик".

Волинь загиблі
Олександр Новосад.

Чоловік до повномасштабного вторгнення був вчителем історії, згодом працював за кордоном. Жив із родиною у місті Рожище. У Олександра Новосада лишилися вагітна дружина та шестирічна донька. Коли рідні зможуть попрощатися із захисником у громаді повідомлять пізніше.

Володимир Чуйко

У Камінь-Каширському районі через загибель на війні жителя села Комарово Володимира Чуйка продовжили дні жалоби до 10 жовтня. військовослужбовцю було 40 років.

Волинь загиблі
Володимир Чуйко.

28 вересня у громаді зустріли тіло загиблого захисника. Відомо, що рідний брат Володимира Чуйка зараз боронить Україну у складі ЗСУ.

Сергій Ремінський

В Донецькій області в зоні бойових дій загинув житель села Городок Сергій Ремінський. Військовослужбовцю було 42 роки, – повідомляє Прилісненська громада. В Сергія залишились дружина, троє неповнолітніх дітей, батьки.

Волинь загиблі
Сергій Ремінський.

До повномасштабного вторгнення боєць був учасником АТО. Після 24 лютого він разом з іншими захисниками повернувся до війська. Коли громада прощатиметься із загиблим захисником наразі невідомо.

Яків Троцюк

26 вересня від ворожого обстрілу в зоні бойових дій загинув військовослужбовець із села Синове Яків Троцюк. Захиснику було 50 років, – інформує Сереховичівська громада.

Волинь загиблі
Яків Троцюк.

28 вересня жителі громади живим коридором зустріли тіло загиблого воїна. Бійця поховали у рідному селі.

Василь Макаров

В Любешівській громаді повідомили про загибель 47-річного жителя села Деревко Василя Макарова, який став на захист України ще в період проведення АТО.

Загинув сержант, заступник командира бойової машини 24 вересня в результаті ворожого обстрілу на території Харківської області. Деталі про зустріч загиблого воїна громада повідомить пізніше.

Василь Неделюк

Ввечері 28 вересня голова Любешівської громади повідомив про загибель ще одного військовослужбовця з села Хоцунь, 34-річного Василя Неделюка. який служив кулеметником стрілецького

Боєць був кулеметником стрілецького батальйону. Загинув напередодні, 27 вересня, від поранень несумісних з життям, які отримав в результаті артилерійського обстрілу на території Донецької області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок