У селищі на Волині провели навчання з евакуації населення

У селищі на Волині провели навчання з евакуації населення

У селищі на Волині провели навчання з евакуації населення
. Фото: Любешівська селищна рада

У Любешівській громаді навчали людей, як діяти у разі виникнення загрози вторгнення окупаційних військ на територію громади. Про це Суспільному розповів заступник селищного голови Володимир Сергійчук.

З його слів такі навчання організували через військову агресію з боку Росії, щоб у місцевого населення не було паніки та всі знали, що потрібно робити у разі виникнення загрози.

"Немає підстав вважати, що зараз буде наступ чи ще якісь погані речі. Просто відпрацьовуємо, щоб не було паніки", – каже Володимир Сергійчук.

З його слів, в разі виникнення небезпеки про евакуацію населення в громаді інформуватимуть за допомогою різних варіантів – це і гучномовці, і соціальні мережі.

Також потрібно стежити за повідомленнями евакуаційної комісії органу місцевого самоврядування про точки збору, звідки має відбуватися евакуація, – каже заступник Любешівського селищного голови.

Додає: людина, яка буде евакуйовуватися, має мати документи, що посвідчують особу, паспорт. Також не потрібно брати з собою багато речей, це мають бути особисті речі до десяти кілограмів.

Що відомо

  • Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у прикордонних районах Волинської області укріплюють лінію кордону із Білоруссю. У липні в прикордонній смузі з'явилися фортифікаційні споруди, рови та камери спостереження.
  • У серпні командування 100 окремої бригади тероборони Волині попередило жителів прикордонних із Білоруссю районах про міни.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок