На Волині тривають тактико-спеціальні навчання "Північний Буревій 2022"

На Волині тривають тактико-спеціальні навчання "Північний Буревій 2022"

На Волині тривають тактико-спеціальні навчання "Північний Буревій 2022"
. Фото: 100 Бригада Тероборони Волині

В прикордонних із Білоруссю районах на Волині тривають тактико-спеціальні навчання "Північний Буревій 2022", – розповів Суспільному речник 100-ї бригади Тероборони Волині Сергій Хомінський.

До навчань залучили підрозділи Нацгвардії України, Державної прикордонної служби, Нацполіції та сил територіальної оборони ЗСУ.

Правоохоронці та військові спільно відпрацьовують облаштування оборонних позицій, тренуються проводити визволення територій від сил і засобів противника та відбивати його контрнаступальні дії, а також виявляти, блокувати та ліквідовувати збройні групи та ДРГ.

"Бригада цілодобово перебуває у стані, коли ми готові дати рішучу відповідь на будь-яке військове вторгнення", – зазначив Сергій Хомінський. З його слів до навчань також залучають артилерію, стрілецьку зброю та мінно-вибухові загородження.

Також волинські тероборонівці повідомили, що наразі в зоні відповідальності бригади обстановка суттєвих змін не зазнала і ознак формування наступальних угрупувань на території Білорусі нема.

Що відомо

  • На початку серпня волинські тероборонівці вчились знешкоджувати ДРГ на кордоні із Білоруссю.
  • 7 вересня на Рівненщині, Волині та Житомирщині, відбувалася активна фаза навчань, участь в яких беруть бійці Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції та Сили тероборони ЗСУ.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок