Скільки вчителів зі шкіл Луцької громади перебувають за кордоном

Скільки вчителів зі шкіл Луцької громади перебувають за кордоном

Станом на кінець серпня за межами країни перебувають 188 вчителів загальноосвітніх шкіл Луцькї громади, – розповів Суспільному керівник міського департаменту освіти Віталій Бондар.

Всього в Луцькій громаді працюють орієнтовно чотири тисячі педагогів.

Зі слів Віталія Бондаря, наразі заклади освіти мають повну автономію в кадрових питаннях. Відтак, самостійно вирішуватимуть, що робити з тим, чи іншим вчителем. Додає: якщо школа вирішила працювати в онлайн режимі, то педагог, який перебуває за кордоном, може працювати дистанційно.

Якщо ж заклад освіти з 1 вересня повертається до звичного навчання – то відповідно до змін в кадровому законодавстві, вчитель може написати заяву на відпустку за власний рахунок строком до 90 днів.

Що відомо

  • Станом на 25 серпня загальноосвітні заклади Луцької громади ще визначаються, у якій формі розпочнуть навчальний рік. Остаточне рішення школи мають ухвалити і донести до батьків 30 серпня.
  • У Луцькій територіальній громаді до навчального року 2022/2023 готові 33 із 38-ми шкіл. У цих закладах є укриття і навчання відбуватиметься в офлайн форматі. Ще в п'яти школах громади, де захисних приміщень немає або вони не готові до використання, учні навчатимуться дистанційно або шукатимуть альтернативні приміщення.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок