Луцький центральний пункт допомоги переїжджає на нову локацію

Луцький центральний пункт допомоги переїжджає на нову локацію

Луцький центральний пункт допомоги переїжджає на нову локацію
. Суспільне Луцьк

Луцький центральний пункт допомоги, який з лютого був розташований у приміщенні Волинського обласного музично-драматичного театру, змінює місце та графік роботи. Про це сказано на сайті Луцької міської ради.

Гуманітарну допомогу можна приносити в приміщення Палацу учнівської молоді, що на вулиці Шопена, 18 (ліве крило). Пункт збору працюватиме тричі на тиждень – у понеділок, середу та четвер з 9:00 до 18:00.

Щодо видачі гуманітарної допомоги для військових та підрозділів територіальної оборони, то вона буде відбуватися у визначені дні та години.

Що відомо

  • З вересня Волинський облмуздрамтеатр, у приміщенні якого з лютого цього року був розташований міський центральний пункт допомоги, відновлює показ вистав для глядачів і відкриває 83-ій театральний сезон, – сказано на Facebook-сторінці закладу.
  • З 26 лютого у Луцьку запрацювали сім пунктів для збору товарів першої необхідності, серед яких – центральний пункт збору в приміщенні обласного музичного драмтеатру на Театральному майдані, який працював з 8:00 до 20:00.
  • Станом на 17 липня з центрального пункту допомоги в Луцьку від початку повномасштабного вторгнення російський військ в Україну відправили понад 650 тонн гуманітарної допомоги у різні області, підрозділи тероборони та військові частини.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок