Американка привозить турнікети та медикаменти луцьким волонтерам

Американка привозить турнікети та медикаменти луцьким волонтерам

Американка привозить турнікети та медикаменти луцьким волонтерам
. Фото: Суспільне Луцьк

Саллі Беар живе у Нью-Йорку. Волонтерить від початку повномасштабної війни в Україні. суспільному розповіла: через знайомих довідалася про волонтерський штаб "Ангар" у Луцьку та почали їм допомагати.

27 років тому Саллі Баер впродовж чотирьох місяців жила у Луцьку. Тоді організовувала вивчення англійської. Зараз, – каже, – відчуває потребу підтримати українців.

Гроші Саллі збирає через соцмережі. Публікує пости зі зверненнями, таким чином відбувається збір. Каже: гроші надходять з усіх куточків Сполучених Штатів. Цього разу жінка привезла до Луцька 90 турнікетів і 40 кровоспинних засобів для перев’язок поранених Сelox.

"Впродовж трьох днів я назбирала гроші на 240 турнікетів. У США є місце, де для волонтерів роблять знижки, там купую сертифіковані турнікети та привожу в Україну. Там вони коштують по 22-25 доларів", – розповідає Саллі Беар.

Американка передає турнікети та медикаменти волинським волонтерам
Американка передає турнікети волинським волонтерам. Фото: Суспільне Луцьк

Турнікети та медикаменти, що привезла Саллі, – це речі, які обов’язково мусять бути в аптечці у кожного військового. У них постійно є потреба, – каже волонтерка "Ангару" Олександра Шумакова.

Американка передає турнікети та медикаменти волинським волонтерам
Волонтерка Олександра Шумакова показує кровоспинний медичний засіб для перев'язок Сelox. Фото: Суспільне Луцьк

В штаб надходить чимало виробів, з категорії "мотлох", – говорить волонтерка Ірина Новосад. Додає: турнікети мають бути сертифіковані, щоб вони не ламалися в руках військових та медиків, від їхньої якості залежить життя.

Що відомо

  • Волонтерський центр допомоги "Ангар" працює з першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Волонтерами стали актори театру "Гармидер", луцькі фотографи, журналісти та небайдужі волиняни. Вони збирають для бійців захисну амуніцію та провізію.
  • Наприкінці травня волонтери звітували, що зібрали на потреби ЗСУ й територіальної оборони майже 25 мільйонів гривень. Для бійців з 24 лютого передали 40 автівок, 30 квадрокоптерів і понад пів сотні тепловізорів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок